Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 1 - изображение

У самому серці Відня в легендарному Grand Hotel Vienna відбувся довгоочікуваний Віденський благодійний сніданок від Марисі Горобець. MGVC (Marysya Gorobets Vision Club) об’єднав українок Австрії та Європи під супровід «Чорнобривців» у виконанні піаніста-віртуоза Дениса Драгана. Благодійний сніданок зібрав 25 тисяч євро для українських дітей, які постраждали від війни.

 

Разом із Наталією Сівак, засновницею БФ «МАМА плюс Я» та матір’ю шістьох дітей, Марися провела благодійний аукціон і представила 6 історій фонду, на які, власне, й зібрали кошти. Із семи лотів було зібрано 15 000.

Благодійний аукціон

Серед лотів була футболка PEACE від німецького дизайнера та стиліста Франка Вільде, який з перших днів війни щодня демонструє у своїх соцмережах стильні жовто-блакитні зображення на підтримку України. Картина Art RAMUS, яку особисто подарувала Посол доброї волі White Ribbon UA, художниця Тетяна Рамус. Туристичний лот від YANA Luxury Travel. Футболки з колекції OBERIG від МРІЯ.org. Літак МРІЯ від KIDDISVIT. Картина від Анни Кириченко. Ваза від компанії FIORI, яка на додаток до лоту надала подарунок і флористичний декор із соняшниками та волошками.

 

Після музичного виступу віденського мультинаціонального ансамблю Trio Immersio було оголошено про ще одну значну пожертву від американського благодійного фонду RTQ (Refuse to Quit), місія якого полягає в підтримці найбільш незахищених верств населення – жінок і дітей.

«Завдяки Марисі Горобець я дізналася про потреби фонду «МАМА плюс я», тому одразу передала запит засновникам RTQ і сьогодні, під час Віденського благодійного сніданку, ми хочемо пожертвувати 10 000 доларів на допомогу сиротам та дітям з інвалідністю, – повідомила представник RTQ Foundation Наталя Лук’янова, яка з початку війни активно працює волонтером у благодійному фонді Daruieste Viata в Бухаресті, координуючи постачання медичної допомоги на загальну суму близько мільйона євро. Новою сторінкою в житті Наталії стало волонтерство, адже до війни вона займалася залученням іноземних інвестицій у сферу нерухомості.

«Я вдячна кожному з вас і сьогодні я неймовірно щаслива, що клуб продовжує виконувати свою місію – об’єднувати бачення – об’єднуючи людей з великим серцем, як українців, так і іноземців, які хочуть допомогти Україні в цьому надзвичайному важкий період. Хочу зазначити, що всі кошти від аукціону та пожертви, зібрані під час нашого благодійного сніданку, підуть до благодійного фонду «МАМА плюс я», який уже 15 років допомагає українським дітям, особливо під час війни. Я продовжую працювати на культурному та дипломатичному фронті та оголошую серію благодійних зустрічей по Європі!», – резюмувала Марися Горобець.

Це була перша офлайн зустріч клубу з початку війни в Україні, яка зібрала цього разу 35 жінок.

MGVC

MGVC

MGVC

MGVC

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 11 - изображение

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 12 - изображение

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 13 - изображение

MGVC

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 14 - изображение

MGVC

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 15 - изображение

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 16 - изображение

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 17 - изображение

Благодійний сніданок Марисі Горобець у Відні: як це було - 18 - изображение


Фото: Ліда Юдіна


Почніть вводити текст і натисніть Enter для пошуку